Skarga na Gracza/Graczy-Rayker=Rygfryd i Spółka

KubaS

New member
Maj 1, 2020
25
8
3
Twój Nick na Serwerze:Stary Żyd Judaszek
SteamID oskarżonego:STEAM_0:1:147380572
Nick Oskarżonego na Serwerze:Rygfryd, ale w reporcie wymienie tez Innych.
Powód Skargi: Pewnie czytający powie hmmm. Znowu skarga na COBR4. Ale nie Pan Rygfryd lub Rayker wymyślił żeby stworzyć Gang o nazwie "Black" . Ogólnie odpierdalali dużo Fail RP/Fake Demote (Każdy z gangu głosował na tak)/Rajdy PD/Jubiler/Bank BEZ ADVERT. Gadałem z Stwórcą Kewii'im i on powiedział "Bana mu nie dam ale musi usunąć gang". Gang chyba usunął ale stworzył Black 2.0 . TYPY MAJĄ KUR** 30LUDZI RAZEM W 2GANGACH. (Max 6 osób w Gangach). Ja wiem że słownictwo o czymś świadczy ale Panie Boże. Jak stworzyli 2gang to jest kurwa Cyrk na serwerze. Rajdują PD RPG (Mass RDM X7) . Ja pisałem na "główny chat" na discordzie . Zarząd dokładniej pan WortreX lub Wortex jak kto woli. Powiedział żebym zrobił skarge. Ja do WortreX'a nic nie mam ale uznajmy że to czyta Kewii. Sry Kewii ale warna lub usunęcie gangu nic Kur** NIE DA. Te rzeczy może potwierdzić CAŁY SERWER. Tutaj nie gadamy o FAIL RP. to jest kur** NA DUŻĄ skale. Chłopy robią Rajd Jubiler w 5 w God Tier. Bez Adverta. NI MA CHUJA ban dla Raykera. Bo warn nic nie da. Zara stworzą 3Gang.
=ODSYŁAM TO DO ADMINISTRACJI=

Ostatnia edycja:

Rayker

Member
Lipiec 1, 2020
94
10
8
1.Ciekawe że ja coś niby pisałem na rekrutacji po za chyba ciężko jest wam liczyć bo nie było 20 osób.
2.Czekałem troche czasu na Zygfryda żeby uzgodnić co zrobić potem wbił 2 gangi a po za tym jeżeli piszemy o gangach to dark angels ma 10 osób :| .

Rayker

Member
Lipiec 1, 2020
94
10
8
jaki mój gang ? Liderem jest zygfryd mój kolega dodam że pisanie że w gangu było 20 jest nie prawdą

Ostatnia edycja:

Rayker

Member
Lipiec 1, 2020
94
10
8
yyy wiesz że twój głos nie decyduje o wszystkim? Po za tym jest też duże kłamstwo np. Ja wymyśliłem ten gang a wymyślił go zygfryd a po za tym ciekawe bo obwiniasz wszystkich a kilku osób nie było po za tym nie ma żadnych dowodów które z wielką chęcią objerzał

Anonymous

Member
Czerwiec 15, 2020
98
7
8
15
a chuj cie to ?
Drogi " kolego " pozwól że ci wyjaśnię bo widzę że nie pojmujesz. "Czyń swoją powinność " oznacza rób co musisz. Czyli w tym przypadku oznacza to żeby albo zamknoł albo rozpatrzył. Pisząc to nie podjąłem decyzji o reporcie. Wyraziłem swoje nietęgie zdanie.

Twój tok rozumowania jest poniekąd prostacki dlatego skończmy tą pogawędkę tutaj i jeśli ci zależy chodź na dsc off topic

Rayker

Member
Lipiec 1, 2020
94
10
8
Drogi " kolego " pozwól że ci wyjaśnię bo widzę że nie pojmujesz. "Czyń swoją powinność " oznacza rób co musisz. Czyli w tym przypadku oznacza to żeby albo zamknoł albo rozpatrzył. Pisząc to nie podjąłem decyzji o reporcie. Wyraziłem swoje nietęgie zdanie.
Kewii raczej się nie zajmuje apelacjami(ostatnio nawet czasu nie ma)