skarga na majkuta

Status
Zamknięty.

putbirb

Member
Maj 10, 2020
30
1
8
Nick: Kujo Jotaro
Nick gracza: majkut(nie moge znalesc steamid)
Powd skargi: koles nazwany majkut zostal ricardo milos i wszystkich zaczol zabijac a ja sie tylko bronilem i jak ludzie pisali na ooc zeby mu bana dac to zaden z adminow nie zareagowal no i na jakis czas przestal wiec pomyslalem ze sobie darowal lecz bylem w bledzie. jak sobie robilem jakis rp z innymi typami to ten pan majkut mnie zabil wiec sie naprawde wkurzylem i napisalem na ooc : ty huju jebany szpadlem ruchany ale nikt nie zauwazyl tego potem on zaczol caa policje za nic zabijac oraz innych niewinnych graczy lecz zadna administraceja sie tym nie zajela a byly 2 online tiger i xbartu potem jak mnie zabil znowu napisalem jeszce raz brzydkie slowa na ooc i xbartu sie mnie zapytal do kogo to bylo wiec powiedzialem ze do majkuta a ten mi wlepil warna za obrazamie na ooc a jemu za robienie nlr+failr+rdm(nawet mrdm)+obraza ooc to juz my niedal
prosze wiec o unwarna oraz zeby swiadkowie kturzy przy tym byli zeby tez powiedzieli swoja wersjie czyli eest oraz sam majkut
(wiem ze troche mnie poniosly emocje ale jak ktos caly czas kogos zabija i robi fairlrp to morze sie tak stac)
to jest tez jeden z dodatkowych powodow czm chce zostac moderatorem

Rayker

Member
Lipiec 1, 2020
94
10
8
jezeli osoby dawały reporty to raczej administracja reagowała a nic ostatnio takiej rzeczy nie widziałem bo siedze dzien w dzien i nic jeszcze moze dowody daj bo to sam słowa

Status
Zamknięty.