Skarga na mikosq

Status
Zamknięty.

KIHSY

New member
Lipiec 27, 2020
14
4
3
Nie chcę się wypowiadać na ten temat, ponieważ za dużo do czytania ale jak już został poruszony mój temat to coś wypowiem się, slav jeżeli tak mocno znasz się na regulaminie itp to czemu zostałeś wyrzucony z administracji, twoja arogancja jak byłeś na as jest nie wyobrażalna każdemu mówisz co ma robić ale sam dużo łamiesz go, o cloaka czasami się zdarza włączyć lub go wyłączyć bo wiadomo to są ludzie (lol ja jestem robotem), i nie dał ci freeze ani razu jak był w reporcie (przynajmniej, w tym reporcie co ja go robiłem), lecz faktycznie kilka razy cię dotknął psychic gun'em (tak chyba to się nazywało), ale zwróciłem mu uwagę i wytłumaczyłem i się poprawił, nie chcę tu nikogo oskarżać ani nic, lecz slav zwoje zachowanie jest nieodpowiednie i MiKoSQ to test-moderator od czegoś jest ten test, musi się nauczyć itp w końcu żadnego doświadczenia nie ma, i z czego widzę idzie mu bardzo dobrze, bardzo dużo aktywność itp, ja już byłem w administracji pół roku więc no umiem trochę więcej i to o wiele więcej, ale też muszę przebiec przez te wszystkie rangi itp. Do sedna teraz przejdę moim zdaniem skarga powinna być odrzucona z powodu, że to test-moderator i nic tutaj nie ma, że admin-abuse itp jest sam fakt, że zapomniał wyłączyć cloaka co zdarza się każdemu. (nie chodzi mi o fakt, że jest test-modem i nie może ponieść żadnej kary, lecz po prostu uczy się, a cloak to jest problem każdego administratora).

Pozdrawiam

KIHSY

Reactions: MiKoSQ

Slav

Member
Czerwiec 3, 2020
142
2
18
Nie chcę się wypowiadać na ten temat, ponieważ za dużo do czytania ale jak już został poruszony mój temat to coś wypowiem się, slav jeżeli tak mocno znasz się na regulaminie itp to czemu zostałeś wyrzucony z administracji, twoja arogancja jak byłeś na as jest nie wyobrażalna każdemu mówisz co ma robić ale sam dużo łamiesz go, o cloaka czasami się zdarza włączyć lub go wyłączyć bo wiadomo to są ludzie (lol ja jestem robotem), i nie dał ci freeze ani razu jak był w reporcie (przynajmniej, w tym reporcie co ja go robiłem), lecz faktycznie kilka razy cię dotknął psychic gun'em (tak chyba to się nazywało), ale zwróciłem mu uwagę i wytłumaczyłem i się poprawił, nie chcę tu nikogo oskarżać ani nic, lecz slav zwoje zachowanie jest nieodpowiednie i MiKoSQ to test-moderator od czegoś jest ten test, musi się nauczyć itp w końcu żadnego doświadczenia nie ma, i z czego widzę idzie mu bardzo dobrze, bardzo dużo aktywność itp, ja już byłem w administracji pół roku więc no umiem trochę więcej i to o wiele więcej, ale też muszę przebiec przez te wszystkie rangi itp. Do sedna teraz przejdę moim zdaniem skarga powinna być odrzucona z powodu, że to test-moderator i nic tutaj nie ma, że admin-abuse itp jest sam fakt, że zapomniał wyłączyć cloaka co zdarza się każdemu. (nie chodzi mi o fakt, że jest test-modem i nie może ponieść żadnej kary, lecz po prostu uczy się, a cloak to jest problem każdego administratora).

Pozdrawiam
KIHSY
Zostałem wyrzucony z nieznanych mi powodów ale zgaduje że z powodu Ilość skarg (tak ilości nie ile z nich w ogóle miało sens). Mówienie proszę bądź cicho to mówienie co ma robić hmm ale kultura zachowana więc moim zdaniem jest git, niby nie dał mi freeza a sam to powiedział... sam się przyznał dwa razy do abusa... i co jeszcze hmmm to że test nie zwalnia go z przestrzegania regulaminu... szanuje twoją opinie że można zapomnieć ale drzeć jape na as (nie na tym z tobą) że możę i to nie jego wina to lekka przesada. Edit: Jestem z powrotem w administracji playdo przyją moje podanie czekam na reqsu aby dał mi range i sprawdził moją wiedze

Ostatnia edycja:

MiKoSQ

Member
Lipiec 1, 2020
55
4
8
po pier
Zostałem wyrzucony z nieznanych mi powodów ale zgaduje że z powodu Ilość skarg (tak ilości nie ile z nich w ogóle miało sens). Mówienie proszę bądź cicho to mówienie co ma robić hmm ale kultura zachowana więc moim zdaniem jest git, niby nie dał mi freeza a sam to powiedział... sam się przyznał dwa razy do abusa... i co jeszcze hmmm to że test nie zwalnia go z przestrzegania regulaminu... szanuje twoją opinie że można zapomnieć ale drzeć jape na as (nie na tym z tobą) że możę i to nie jego wina to lekka przesada.
Nie kłam nie mówiłem że nie jestem robotem i wydarłem sie na ciebie bo nie umiałeś przerwać gadać

Slav

Member
Czerwiec 3, 2020
142
2
18
po pier

Nie kłam nie mówiłem że nie jestem robotem i wydarłem sie na ciebie bo nie umiałeś przerwać gadać
nie kłamię że nie jesteś robotem bo nigdy tak nie powiedziałem... nie umiałem przerwać gadać hmm to ciekawe bo z mojej perspektywy to ty w kółko każdemu przerywasz i nie dasz dojść do słowa

MiKoSQ

Member
Lipiec 1, 2020
55
4
8
a o cloaku nawet kihsy ci napisał że każdy administrator kiedyś o nim zapomniał i chodził z nim ale za niego tez przepraszam powinienem bardziej sie z nim pilnować

Slav

Member
Czerwiec 3, 2020
142
2
18
czemu jakiś mi się nigdy nie zdarzyło o niczym zapomnieć on duty... oprócz steam id w karach

Status
Zamknięty.