Skarga na Rygfryd

Status
Zamknięty.

barto891

New member
Lipiec 12, 2020
26
10
3
Twój Nick na Serwerze:barto891
SteamID oskarżonego:STEAM_0:1:147380572
Nick Oskarżonego na Serwerze:Rygfryd
Powód Skargi: fake demote
dostałem demote za jedno prawo które mu sie nie pasowało mu czyli armory w miejscu publicznym = kos/aos maja 10s na zmienienie lokalizacji
dopisał jeszcze takie cos 12:21:32 PM (OOC) Rygfryd: barto jako burek=napierdalanie dopolicji :}
wiec moim zdaniem to nawet nie ma sensu ze ide na burka i on odrazu daje mi demote za gówniane prawa jak dopiero zaczynam je pisac

Reactions: MikSon and Marcinek

lawendboy

Member
Lipiec 6, 2020
49
13
8
Panie barto891 mi to pod bazą raz stał i wyzywał a że nie miałem Kos-Wyzywanie to nic mu nie mogę zrobić bo ma tier god i double barrel :(
Prawda prawda ja tu nie mam strony lecz te tier gody to naprawdę cholerstwo jak tez nie masz tego samego dobrze ze chyba to wycofują

Reactions: Smerfik

Rayker

Member
Lipiec 1, 2020
94
10
8
1.Chyba ludzie nie rozumieją ironii.
2.Biorąc pod uwagę że dajesz ciągle prawo zakaz tierów a ja idę sobie w tierze i do mnie strzela SWAT to też nie ma sensu(swaty dawały 3/4 sekundy).
3.MikSon twoja wypowiedź to czyste szukanie atencji.
4.Brak dowodów.
5.Dlaczego nie zgłosiłeś mnie po prostu? wczoraj był bartu przez większość dnia.
6.To poproszę dowód Marcinek.

Ostatnia edycja:

barto891

New member
Lipiec 12, 2020
26
10
3
1.Chyba ludzie nie rozumieją ironii.
2.Biorąc pod uwagę że dajesz ciągle prawo zakaz tierów a ja idę sobie w tierze i do mnie strzela SWAT to też nie ma sensu(swaty dawały 3/4 sekundy).
3.MikSon twoja wypowiedź to czyste szukanie atencji.
4.Brak dowodów.
5.Dlaczego nie zgłosiłeś mnie po prostu? wczoraj był bartu przez większość dnia.
6.To poproszę dowód Marcinek.
w miejsu publicznym typie i masz 10s na zmiane miejsca a ze ty tego nie rozumiesz to nie moja wina

ReKsuQ

Zarząd sieci
Członek Załogi
Kwiecień 25, 2020
106
8
18
18
ZAMYKAM

Jako burmistrz nie możesz zakazywać noszenia armorów, więc demote był słuszny.

Status
Zamknięty.