Skarga na Shake Snek

Snazzy

New member
Lipiec 1, 2020
25
0
1
Ostatnia edycja:

MiKoSQ

Member
Lipiec 1, 2020
55
4
8
po 1 cały serwer sie bawił i sie smial tylko ty miales problemy bo wszyscy sie dobrze bawili

Jakubal

New member
Czerwiec 14, 2020
20
0
1
Dobra, obraziłem cię pod wpływem emocji i za to przepraszam, ale jaki masz dowód, że niby zrobiłem hita w miejscu publicznym? Plus kłóciłeś się sam i mnie wyzywałeś, że zabiłem typa bez hita, a hit był bo zniknął po zabiciu. Plus każdy może sobie coś takiego dorobić w notatniku (ten "dowód"). Oprócz tego w swat scanujesz przez ściany graczy. Twoje słowa nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Serwer się fajnie bawił a ty tylko miałeś spine o nic.
"XD"
01:57:01 AM - (OOC) WN Snazzy: niebylo hita
01:57:05 AM - (OOC) WN Snazzy: widzialem na tablecie

[Ogloszenie] Shake Snek: a hit done
02:01:06 AM - (OOC) Shake Snek: hit done :)
02:01:16 AM - (OOC) WN Snazzy: wykonywanie hita w miejscu publicznym nagrane

12:54:51 AM - (OOC) WN Snazzy: Profesor moge t-moda jak poratuje 200zl/
12:54:55 AM - (OOC) WN Snazzy: ?

Snazzy

New member
Lipiec 1, 2020
25
0
1
Dobra, obraziłem cię pod wpływem emocji i za to przepraszam, ale jaki masz dowód, że niby zrobiłem hita w miejscu publicznym? Plus kłóciłeś się sam i mnie wyzywałeś, że zabiłem typa bez hita, a hit był bo zniknął po zabiciu. Plus każdy może sobie coś takiego dorobić w notatniku (ten "dowód"). Oprócz tego w swat scanujesz przez ściany graczy. Twoje słowa nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Serwer się fajnie bawił a ty tylko miałeś spine o nic.
"XD"
01:57:01 AM - (OOC) WN Snazzy: niebylo hita
01:57:05 AM - (OOC) WN Snazzy: widzialem na tablecie

[Ogloszenie] Shake Snek: a hit done
02:01:06 AM - (OOC) Shake Snek: hit done :)
02:01:16 AM - (OOC) WN Snazzy: wykonywanie hita w miejscu publicznym nagrane

12:54:51 AM - (OOC) WN Snazzy: Profesor moge t-moda jak poratuje 200zl/
12:54:55 AM - (OOC) WN Snazzy: ?
gdzie cie wyzywalem prop blockowales a ten dowod który niby w notaniku jest podrobiony można sprawdzić w logach a filmik się przesyla

MiKoSQ

Member
Lipiec 1, 2020
55
4
8
Chciałby m przypomnieć że przez was straciłem tier 4 bo kuwa ciągle do mnie strzelałeś z innymi światowcami a nawet nie byłem poszukiwany a nie będę prosił profesora o kolejnego refunda bo to trochę wkur*a a na dodatek wszystkie nagrania zrobiłeś po zabiciu mnie z innymi bo boisz się dostać Warna za rdm na mnie!