Skarga na Shake Snek

Jakubal

New member
Czerwiec 14, 2020
20
0
1
"napisze na chłopa 3 skargi, a ja sam jestem święty" tak to działa u ciebie. Zaraz podrzucę coś od siebie. Fajne jest to, że sami robiliście wtedy rdm, nlr, failrp, fearrp. - nie baliście się broni, ciągle mnie zakuwaliście w miejscu publicznym, porywaliście w miejscu publicznym. Dlatego was zabijałem. Urwane jest dlatego bo sami odwalaliście gorsze akcje niż te "RDM", które nie było rdm.

Snazzy

New member
Lipiec 1, 2020
25
0
1
"napisze na chłopa 3 skargi, a ja sam jestem święty" tak to działa u ciebie. Zaraz podrzucę coś od siebie. Fajne jest to, że sami robiliście wtedy rdm, nlr, failrp, fearrp. - nie baliście się broni, ciągle mnie zakuwaliście w miejscu publicznym, porywaliście w miejscu publicznym. Dlatego was zabijałem. Urwane jest dlatego bo sami odwalaliście gorsze akcje niż te "RDM", które nie było rdm.
urwane jest tylko 3 sekundy bo myslalem ze już nie uda nam się ciebie dogonić ale ty zaczoles donas strzelac niemasz dowod na akurat w tedy rdm nlr failrp fearp i nie rozmawiamy teraz omnie tylko o tobie

Jakubal

New member
Czerwiec 14, 2020
20
0
1
urwane jest tylko 3 sekundy bo myslalem ze już nie uda nam się ciebie dogonić ale ty zaczoles donas strzelac niemasz dowod na akurat w tedy rdm nlr failrp fearp i nie rozmawiamy teraz omnie tylko o tobie
no ale sam mowie ze po co piszesz skargi, skoro wystarczy mi w dysk wejsc i mam tysiace dowodow na twoje wczorajsze odwalanie

MiKoSQ

Member
Lipiec 1, 2020
55
4
8
Chciałby m przypomnieć że przez was straciłem tier 4 bo kuwa ciągle do mnie strzelałeś z innymi światowcami a nawet nie byłem poszukiwany a nie będę prosił profesora o kolejnego refunda bo to trochę wkur*a a na dodatek wszystkie nagrania zrobiłeś po zabiciu mnie z innymi bo boisz się dostać Warna za rdm na mnie!