Skarga na snazzy

MiKoSQ

Member
Lipiec 1, 2020
55
4
8
Twój Nick na Serwerze: MiKoSQ
SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:176059572
Nick Oskarżonego na Serwerze: Snazzy
Powód Skargi:rdm oraz masowy nlr
Wchodzę na Sewer zapytać się o refunda dostałem go wszystko ok ale po tym jak profesor wychodzi nagle 2 bo 3 się później dołączył zaczynają do mnie strzelać uciekłem grapling hookiem wziąłem tier 4
I double barrela aby się bronić jak zabiłem wszystkich wrócili czyli nlr potem dołączył do nich 3 i zaczęli znów strzelać ciągle ledwo uciekałem mając 30 HP max 50 potem na chwilę się uspokoili stoję sobie obok fontanny przychodzą we 3 nic nie mówią i zaczynają strzelać w moją stronę nie zdążyłem uciec i zginąłem jeden strzelał z krowy drugi z barreta a 3 z też z barreta wnerwia to bo człowiek dostaje refunda po czym chwilę później światowcy od tak sobie Napier***ają do ludzi i przesto tracą i muszą prosić o refunda!!

MiKoSQ

Member
Lipiec 1, 2020
55
4
8
Nie mam no ale to już jest żałosne bo ciągle swaty odwalają i się odechciewa grać na serwerze pracuje zbieram a taki swat sobie podejdzie i zabije no😭

Snazzy

New member
Lipiec 1, 2020
25
0
1
Jak kewi pisal w wzorach najczęściej reporty bez dowodow sa odrzucane wiec możliwe ze twój zostanie odrzucony

Snazzy

New member
Lipiec 1, 2020
25
0
1
Nie mam no ale to już jest żałosne bo ciągle swaty odwalają i się odechciewa grać na serwerze pracuje zbieram a taki swat sobie podejdzie i zabije no😭
a czyli jak wychodziłem patrolowac to jak zaczoles domnie strzelac to miałem stać w miejscu tak?

Snazzy

New member
Lipiec 1, 2020
25
0
1
ja cie nie zabiłem wiec niemam nic do gadania a nlr to nie moja wina ze ciagle jak wychodzę z komedy to strzelasz domnie a i teraz na rp powiedział ze neimoge z nim okradać banku za reporty fajne przenoszenie ooc do ic